Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.

Maria Skłodowska-Curie

 

Horizon - bądź wolny

HORIZON – BĄDŹ WOLNY to stacjonarny prywatny ośrodek we Wrocławiu, zajmujący się profesjonalną terapią i leczeniem uzależnień. Ośrodek znajduje się w pięknie położonym miejscu w spokojnej okolicy w dzielnicy Swojczyce z dala od hałasu i zawrotnego tempa życia. Tutaj masz możliwość odpocząć, przyjrzeć się sobie i odzyskać wewnętrzną równowagę, by rozpocząć nowy etap w życiu – być wolnym.

Ocena pacjentów ośrodka

Kryteria punktacji Średnia ocena
Min 1 – max 6
Program terapii (metody, indywidualny plan terapii, ilość i intensywność zajęć) 5
Położenie ośrodka (bliski kontakt z przyrodą, świeże powietrze, cisza) 4
Opieka lekarska i terapeutyczna (sposób detoksykacji, inne choroby- specjaliści) 5
Wyżywienie (jakość posiłków, catering, kuchnia własna-sanepid, dieta) 4
Zajęcia dodatkowe (ćwiczenia relaksujące, oddechowe, wycieczki, mitingi) 4
Atmosfera w ośrodku (całościowa opinia pobytu w ośrodku) 5
Zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe z łazienką, wieloosobowe ze wspólną łazienką ) 4
Rzetelność informacji opisów i zdjęć na stronie www (zgodność z faktami informacji o ośrodku) 5
  4,5

Opinie pacjentów ośrodka

Jacek:
Serdecznie Wam dziękuję, że stanęliście na mojej drodze, że mogłem przebywać w ośrodku Horizon, gdzie odnalazłem sens mojego życia. Bardzo dziękuję terapeutom, dzięki którym mogłem na nowo odzyskać wiarę w samego siebie oraz nadzieję, radość i uśmiech na każdy kolejny dzień. Dziękuję Wam za narzędzia dane mi do pracy nad samym sobą, dzięki Waszej pomocy i poświęceniu zobaczyłem jaki świat jest piękny i szczęśliwy patrząc na niego trzeźwym okiem. Bardzo dziękuję całej grupie terapeutycznej za wsparcie i otuchę, za każdy kolejny dzień przebywania na terapii. Dziękuję również Natalii, Agnieszce, Tadeuszowi i Magdzie za stworzenie bardzo ciepłej, iście domowej atmosfery. Dzięki Waszemu codziennemu uśmiechowi czas mi bardzo szybko płynął. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim, za okazanie dobrego serca na mojej drodze do trzeźwości.

 


Agnieszka:
Mam na imię Agnieszka. Ogromnie bałam się podjęcia decyzji o terapii. Bardzo długo myślałam: ja się nie nadaję na terapię, dam sobie sama radę, jeszcze nie jest ze mną tak źle. Nie chciałam się utożsamiać z alkoholikami. Teraz jestem po terapii.Wiem, że jestem chora i muszę o siebie dbać.

 


Marian:
Sporo się zmieniło w moim myśleniu i postrzeganiu tego świata dzięki terapii. Poznałem tutaj prawdziwych przyjaciół, przed którymi otworzyłem się całkowicie. W tej chorobie to najlepsze lekarstwo. Wracam do domu pełen siły, wiary i nadziei na lepsze, trzeźwe życie.


Paweł:
Mam na imię Paweł i jestem uzależniony od alkoholu. Zaliczam się do grupy osób, które ukończyły 28 dniową terapię w ośrodku Horizon. Mówię o tym z nieukrywaną satysfakcją, ponieważ pobyt tam, dał mi wielką pomoc i stworzył szansę na nowe lepsze życie. To niezwykle przyjazne miejsce, które potrafi doskonale pogodzić przyjacielską atmosferę samego pobytu, z profesjonalną i pełną zaangażowania pomocą terapeutyczną i medyczną. Jeżeli wiesz lub czujesz, że masz problem, zadzwoń lub wybierz się do ośrodka. Jestem głęboko przekonany, że tam wysłuchają Cię uważnie i z pełną życzliwością. Potem podejmij decyzję. Ja taką decyzję podjąłem kilka miesięcy temu i każdy dzień, utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że była to jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu.

 


Paweł:
Podziękowania

 


Dodaj opinie

Oceń ośrodek
Ocena od 1-6
program terapii (metody, indywidualny plan terapii, ilość i intensywność zajęć)
położenie ośrodka (bliski kontakt z przyrodą, świeże powietrze, cisza)
opieka lekarska i terapeutyczna (sposób detoksykacji, inne choroby- specjaliści)
wyżywienie (jakość posiłków, catering, kuchnia własna-sanepid, dieta)
zajęcia dodatkowe (ćwiczenia relaksujące, oddechowe, wycieczki, mitingi)
atmosfera w ośrodku (całościowa opinia pobytu w ośrodku)
zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe z łazienką, wieloosobowe ze wspólną łazienką )
rzetelność informacji (opisów i zdjęć na stronie, zgodność z faktami informacji o ośrodku)

 

 

  
printFrom: http://osrodkiterapeutyczne.pl/horizon.html
Accessibility statementStrona domowaMapa stronySzukajContactFirstPreviousNextLastUp